Strona główna » Uczestnicy

Uczestnicy

Agnieszka Kiela-Pałys

Agnieszka Kiela-Pałys

podróżniczka z zamiłowania i wyboru - absolwentka anglistyki i podyplomowych studiów MBA; obecnie pracuje w dziale HR w firmie z branży IT. Niespokojny duch; każdą wolną chwilę poświęca na wyjazdy, nurkowanie, będące jej drugą największą miłością, obok gór, trening kondycyjny, planowanie kolejnych podróży... Najchętniej byłaby w kilku miejscach na raz, bo jest jeszcze tyle do zobaczenia, że nie wiadomo, kiedy znaleźć na to wszystko czas. 5 marca 2011 r. ustanowiła kobiecy rekord głębokości nurkowania pod lodem.

Uprawnienia nurkowe: Instruktor IANTD, Advanced Trimix Diver IANTD

 

Jacek Lubowiecki

Jacek Lubowiecki

jeden z najbardziej doświadczonych nurków i instruktorów w Polsce: ponad 35-letni staż nurkowy zobowiązuje :-) Kilkadziesiąt tysięcy godzin wynurkowanych pod wodą i kilka tysięcy wyszkolonych nurków. Instruktor Trener i Certifier kilku międzynarodowych organizacji nurkowych. Swoją pasją nurkową skutecznie zaraża innych w ramach z powodzeniem od lat prowadzonego centrum nurkowego Scuba Training. I przez cały ten czas nurkowanie jest dla Jacka wielką fascynacją i pasją; ostatnio popularyzuje w Polsce nurkowanie na rebreatherach.

Uprawnienia nurkowe: Instruktor Trener ITDA, Instruktor Certifier SSI, Instruktor Trener SSI, Instruktor Trener CCR Buddy i Optima, Instruktor Trener Raid, Instruktor Trimix IANTD

Maciej Pałys

Maciej Pałys

od zawsze przedkładający aktywne spędzanie czasu nad błogi wypoczynek, uczestnik licznych obozów górskich i miłośnik dzikiej przyrody. Absolwent kierunku zarządzanie i marketing na SGH, zajął się jednak branżą IT. Analityczne podejście do problemu oraz pragmatyzm niejeden raz już uratowały pomysły Agnieszki, które są może i ciekawe, ale wymagają dopracowania, no i długa droga od pomysłu do realizacji - gdyby nie Maćka zmysł organizatorski, to nie byłoby pewnie ani wyprawy na Antarktydę, ani choćby zdobycia Mount Whitney, tak zupełnie przypadkiem przy okazji pobytu w USA. Nurkuje od ponad 10 lat.

Uprawnienia nurkowe: Instruktor IANTD, Advanced Trimix Diver IANTD

Ela Benducka

Ela Benducka

kobieta z pasją, pełna entuzjazmu i energii. Z zapałem realizująca wszystkie swoje pomysły i projekty. Podróżuje po świecie w poszukiwaniu nowych wrazeń

nurkowych, oraz zaspakajając swoją odwieczną ciekawość świata. Wszystko jest dla niej wykonalne, nie ma rzeczy niemożliwych. Instruktor, sportowiec, nauczyciel, który przekona i nauczy rzetelnie każdego ucznia. Nurkuje od 17 lat. Kocha sporty ekstremalne. Ustanowiła rekord głębokości na 137m w 2000r w Blue Hole. Była jedyna kobieta w zespole supportujacym projekt bicia rekordu świata w głebokim nurkowaniu przez Nuno Gomeza zakonczonego sukcesem na 318m. Zawodowo jest doradca podatkowym.

Uprawnienia nurkowe: Dive Control Specialist Instructor SSI, Instruktor M2 CMAS, Instructor Advanced Trimix ITDA

Iwona Kotowska

Iwona Kotowska

z zawodu radca prawny, każdą wolną chwilę przeznacza na podróże po najdalszych zakątkach świata, paragliding, narciarstwo i nurkowanie. Jej pasją jest poznawanie obcych kultur, środowisk i krajobrazów, z którymi ma styczność podczas turystycznych wypraw po wszystkich kontynentach. Świadomie podejmuje wielkie wyzwania, z konsekwencją zmierza do ich realizacji, zdobywając coraz to inne górskie szczyty i morskie głębiny. Opanowanie i determinację towarzyszące jej na sali sądowej z powodzeniem przenosi pod powierzchnię mórz i oceanów. Liczne pomysły i niespożyte pokłady energii pozwalają jej rozwijać swoje zainteresowania i pasje, których liczba wzrasta z każdym kolejnym wyjazdem. 'Nigdy nie mów nigdy' - te słowa prowadzą ją przez pełne przygód życie. Nurkowe doświadczenie i kolejne kursy nurkowania technicznego pozwalają jej wziąć udział w tym niecodziennym przedsięwzięciu.

Uprawnienia nurkowe: AOWD SSI, Advanced EAN Diver IANTD, Normoxic Trimix Diver IANTD

Darek Dynarzewski

Darek Dynarzewski

przygodę z nurkowaniem zaczynał od nurkowania na wstrzymanym oddechu, ale chciał spędzać pod wodą więcej czasu, więc stosunkowo szybko przełączył się na nurkowanie ze sprzętem. Od tamtej pory, nurkowanie skutecznie zdominowało życie Darka i jego rodziny, która została w konsekwencji zarażona tą pasją. Wkrótce przyszedł czas na nurkowania techniczne, ścieżkę instruktorską, nurkowania w ciekawych miejscach na całym świecie. Ale tyle jest jeszcze do zobaczenia, że Darek nie traci czasu - nurkuje coraz więcej i głębiej, pogłębia swoją wiedzę i zdobywa nowe doświadczenia nurkowe.

Uprawnienia nurkowe: Instruktor IANTD, Advanced Trimix Diver IANTD, Trimix/ Nitrox Gas Blender ITDA

Wojtek Gumiński

Wojtek Gumiński

pasjonat sztuk walki, a przede wszystkim nurkowania - nurkuje od około 20 lat; na ścieżce nurkowej przeszedł już właściwie wszystkie szczeble, do Instruktora Trenera włącznie. Prywatnie zajmuje się prowadzeniem swojego biznesu, ale zawsze znajdzie czas na ciekawy projekt nurkowy, który chętnie wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem, tak jak w przypadku Projektu 9000. Pasjonat nurkowań technicznych; 5 marca 2011 r. ustanowił rekord głębokości nurkowania na rebreatherze pod lodem.

Uprawnienia nurkowe: Dive Control Specialist Instructor SSI, Instruktor Trener Normoxic Trimix ITDA, Instruktor Advanced Trimix ITDA

 

Sponsorzy

Scuba Training
Dive Rite - Equipment for Serious Divers
O'Three Dry Suites
O'Three Dry Suites
Lukan Bluzki
Zobacz więcej

PATRONI MEDIALNI

Wielki Błękit - Najlepszy Magazyn o Nurkowaniu
deko-racja.pl