Strona główna » Wraki, wraki i jeszcze raz wraki!
< Wyprawa do Alicante w mediach - Ole!
27.08.2011 12:31 Wiek: 7 yrs

Wraki, wraki i jeszcze raz wraki!

Został już tylko miesiąc do naszej wyprawy do Alicante w ramach części nurkowej projektu 9000 metrów, więc przygotowania ruszyły pełną parą - serwisowanie sprzętu, dopinanie run time'ów i przygotowywanie planu ćwiczeń dzień po dniu przed finalnym nurkowaniem na 152m+.Aby nurkowania treningowe nie były nudnymi 'windami' przy opustówce, znaleźliśmy kilka naprawdę ciekawych głębokich wraków, na których niewiele osób nurkuje: Dispina na 90m, Marie Delores na 110m, kolejny tajemniczy nie do końca zbadany wrak na 120m i wreszcie na wielki finał mamy w planach jeszcze jeden wrak spoczywający w okolicach 150m - dziewiczy i nie do końca zbadany! Gromadzimy w tej chwili informacje na temat wszystkich wraków i miejsc nurkowych i dopinamy logistykę.

Na pewno będą to unikalne nurkowania wrakowe, więc zależy nam na jak najlepszym przygotowaniu i dopięciu wszystkiego na ostatni karabinek, żeby na miejscu czekały na nas same atrakcje. No, może jeszcze trochę ciężkiej pracy, ale za to satysfakcja na koniec gwarantowana!

Ze swojej strony na miejscu będziemy sporządzać w miarę możliwości jak najpełniejszą dokumentację foto i wideo z wyprawy, aby następnie opisać i pokazać te wszystkie niezwykłe wraki. Póki co, udało nam się znaleźć jeden film z Marie Delores: http://www.youtube.com/user/mikeglong1

 


Sponsorzy

Scuba Training
Dive Rite - Equipment for Serious Divers
O'Three Dry Suites
O'Three Dry Suites
Lukan Bluzki
Zobacz więcej

PATRONI MEDIALNI

Wielki Błękit - Najlepszy Magazyn o Nurkowaniu
deko-racja.pl